Om Intendentutskottet

Intendentutskottet har hand om I-butiken, sektionens lokaler och lägenheter samt uthyrning av sektionsbilen Hjulius, kamera och projektor.

Arbetsgrupper

Fotogruppen

Medlemmar

Namn Post Kontaktuppgifter
Oscar Olsson Intendent Intendent@isektionen.se
Joel Einarsson Vice Intendent Vintendent@isektionen.se
Uno Österman Informations- och webbansvarig Infowebb@isektionen.se
Emma Fridolfsson I-butiksansvarig I-butiken@isektionen.se
Lisa Nording Arkitekt & Lokalansvarig Lokal@isektionen.se
Lova De Man Lapidoth Bilansvarig Bilen@isektionen.se
Albin Öberg PL Fotogruppen Fotogruppen@isektionen.se
Tilda Johansson Content Creator
Lucas Welin-Berger Content Creator

Kontaktinfo

intendent@isektionen.se

Samarbetspartners

På i-portalen.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.

Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Vad är kakor? | Jag förstår