Om Intendentutskottet

Intendentutskottet har hand om I-butiken, sektionens lokaler och lägenheter samt uthyrning av sektionsbilen Hjulius, kamera och projektor.

Arbetsgrupper

Fotogruppen

Medlemmar

Namn Post Kontaktuppgifter
Jakob Berggren Intendent Intendent@isektionen.se
Patrik Habbe Vice Intendent Vintendent@isektionen.se
Elsa Hamberg Informations- och webbansvarig Infowebb@isektionen.se
Elsa Rydin I-butiksansvarig I-butiken@isektionen.se
Max Wallhem Arkitekt & Lokalansvarig Lokal@isektionen.se
Jakob Strallhofer Bilansvarig Bilen@isektionen.se
Oscar Hoffman PL Fotogruppen Fotogruppen@isektionen.se
Emilia Sandqvist Content Creator
Johan Kristiansson Content Creator
Joakim Hübner Content Creator
Erik Holm Content Creator

Kontaktinfo

intendent@isektionen.se ● ● ● För ekonomi- eller bokningsfrågor, mejla: vintendent@isektionen.se

På i-portalen.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.

Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Vad är kakor? | Jag förstår