Om TEAM

Den 24-25 september anordnas TEAM-dagarna 2019 utav I-sektionen och ELIN. TEAM-dagarna är en av Sveriges största arbetsmarknadsmässor där studenter och företag får möjlighet att mötas under avslappnade former. Mässan representerats årligen av cirka 80 utställande som vidare attraherar cirka 4 000 studenter. Under de två mässdagarna finns även möjlighet till kontaktsamtal och att inspireras av motiverande föreläsningar.

Inför mässan (10-23 september) hålls de så kallade inför-veckorna där företag får chansen att förbereda studenterna inför mässan genom workshops, inspirerande föreläsningar och personliga möten.

Mer info om TEAM-dagarna hittar du på teamdagarna.com.

Medlemmar

Namn Post Kontaktuppgifter
Erika Holte Projektledare erika.holte@teamdagarna.com
Susanna Claesson Koordinator susanna.claesson@teamdagarna.com
Julia Sanfridsson Art Director julia.sanfridsson@teamdagarna.com
Tobias Bennet Företagsansvarig tobias.bennet@teamdagarna.com
Christian Von koch IT-ansvarig christian.von.koch@teamdagarna.com
Herman Bergman Företagsansvarig herman.bergman@teamdagarna.com
Mark Berggren Spons & Service mark.berggren@teamdagarna.com
Oscar Moberg Logistik oscar.moberg@teamdagarna.com
Astrid Tandberg Bankett & Mingel astrid.tandberg@teamdagarna.com
Jonathan Ahlbäck Ansvarig Företagsevent jonathan.ahlback@teamdagarna.com
Jonathan Reimertz Mässansvarig jonathan.reimertz@teamdagarna.com

Samarbetspartners

På i-portalen.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.

Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Vad är kakor? | Jag förstår