Om TEAM

Den 26-27 September anordnas TEAM-dagarna utav I-sektionen och ELIN. TEAM-dagarna är en av Sveriges största arbetsmarknadsmässor där studenter och företag får möjlighet att mötas. Mässan representerats årligen av cirka 80 utställande som vidare attraherar cirka 4000 studenter. Under de två mässdagarna finns även möjlighet till kontaktsamtal och att inspireras av motiverande föreläsningar.

Inför mässan hålls införveckornar där företag får chansen att förbereda studenterna inför mässan genom workshops, inspirerande föreläsningar och personliga möten.

Mer info om TEAM-dagarna hittar du på teamdagarna.com.

Medlemmar

Namn Post Kontaktuppgifter
Sandra Persson Projektledare sandra.persson@teamdagarna.com
Caroline Hultman Info- & Miljöansvarig infomiljo@teamdagarna.com
Johanna Trouvăš Koordinator koordinator@teamdagarna.com
Johan Wallin Företagsansvarig johan.wallin@teamdagarna.com
Malin De sousa mestre Företagsansvarig malin.de.sousa@teamdagarna.com
Pontus Petersson Företags- och kontaktsamtalsansvarig pontus.petersson@teamdagarna.com
Elof Gerde IT-ansvarig itwebb@teamdagarna.com
Mattias Sundmark Mässansvarig massansvarig@teamdagarna.com
Alva Happe Art Director artdirector@teamdagarna.com
Joel Wahlstedt Logistikansvarig logistik@teamdagarna.com
Sara Nathanaelsson Marknadsföringsansvarig sara.nathanelsson@teamdagarna.com
Yiling Magnusson Marknadsföringsansvarig yiling.magnusson@teamdagarna.com
Emily Tran Bankett- och mingelansvarig bankett@teamdagarna.com
Amanda Erkăšn Företagseventansvarig amanda.erken@teamdagarna.com

Samarbetspartners

På i-portalen.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.

Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Vad är kakor? Jag förstår