Om TEAM

Den 27-28 September anordnas TEAM-dagarna utav I-sektionen och ELIN. TEAM-dagarna är en av Sveriges största arbetsmarknadsmässor där studenter och företag får möjlighet att mötas. Mässan representerats årligen av cirka 80 utställande som vidare attraherar cirka 4000 studenter. Under de två mässdagarna finns även möjlighet till kontaktsamtal och att inspireras av motiverande föreläsningar.

Inför mässan hålls införveckornar där företag får chansen att förbereda studenterna inför mässan genom workshops, inspirerande föreläsningar och personliga möten.

Mer info om TEAM-dagarna hittar du på teamdagarna.com.

Medlemmar

Namn Post Kontaktuppgifter
Kajsa Băľrman Info- & Miljöansvarig infomiljo@teamdagarna.com
Patrik Mohlin Projektledare patrik.mohlin@teamdagarna.com
Oskar Drugge Ekonomi ekonomi@teamdagarna.com
Karin Larsson Företagsanasvarig karin.larsson@teamdagarna.com
Jonas Evensson Företagsanasvarig jonas.evensson@teamdagarna.com
Rasmus Zetterdahl Företagsansvarig rasmus.zetterdahl@teamdagarna.com
Hugo Fjellstedt Företagsansvarig hugo.fjellstedt@teamdagarna.com
Jonathan Lodenius Företags- och kontaktsamtalsansvarig jonathan.lodenius@teamdagarna.com
Tobias Lundell IT-ansvarig itwebb@teamdagarna.com
Andreas Hamping Mässansvarig massansvarig@teamdagarna.com
Oliver Cedenheim Art Director artdirector@teamdagarna.com
Johan Hammers Logistikansvarig logistik@teamdagarna.com
Linus Falck Marknadsföringsansvarig linus.falck@teamdagarna.com
Erik Paulin rosell Sponsansvarig spons@teamdagarna.com

Samarbetspartners

På i-portalen.se använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig.

Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor. Vad är kakor? Jag förstår